Giełda Kraken wznawia handel Bitcoin spot dla inwestorów japońskich

Giełda Kraken wraca na rynek japoński po dwóch latach.

Giełda ponownie uruchomiła wsparcie handlowe dla pięciu kryptosów, w tym Bitcoin.

Zgodnie z ogłoszeniem giełda Kraken umożliwiła handel spotowy Bitcoin Superstar oraz czterema innymi kryptokur walutami – Ether (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP) i Litecoin (LTC). Japońscy traderzy mają również dostęp do aktywów poprzez następujące pary handlowe: crypto-to-crypto i fiat (JPY) -to-crypto. Wypłata waluty fiat i wpłaty na platformie będą zasilane przez SBI Sumishin Net Bank.

Wiodąca cyfrowa giełda walutowa, firma Kraken ogłosiła w czwartek, że ponownie uruchomiła obsługę handlu dla japońskich handlowców krypto walutą. Wcześniej giełda wstrzymała swoje usługi dla Japończyków, powołując się m.in. na wysokie koszty prowadzenia działalności w kraju. Teraz jednak klienci mogą finansować i handlować nawet pięcioma popularnymi kryptami, ponieważ firma Kraken zamierza rozszerzyć swoją działalność na region Azji, Australii i Oceanii (APAC).

Giełda Kraken zapewnia wsparcie handlowe dla klientów z Japonii.

Przywracając handel japońskich inwestorów kryptograficznych, giełda Kraken ujawniła, że jest to część ich ruchu w celu rozszerzenia usług kryptograficznych w całym kraju. Dyrektor operacyjny giełdy, David Ripley, wyjaśnił, że obecne wyzwanie gospodarcze popycha wielu ludzi do stosowania kryptońskiej waluty jako idealnej alternatywy w celu uniknięcia niestabilności rynków i inflacji. W ten sposób giełda oferuje bezpieczne środowisko, które ułatwia zmianę.

CyberX: nowy terminal kryptograficzny dla inwestorów instytucjonalnych
DragonEx zamraża wszystkie wymiany na swojej platformie
Giełda OKEx do przywracania obrotu P2P dla trzech walut fiatów
Wymiana BitMEX skraca termin weryfikacji ID do listopada.

Repozycja Krakena na rynek japoński

Dzisiejszy rozwój następuje dwa lata po tym, jak giełda Kraken opuściła rynek japoński. W tym czasie giełda kryptograficzna obwiniała za wysokie koszty eksploatacji i planowała skupić się na przyjaznej dla kosztów jurysdykcji. Ujawniła ona jednak plany powrotu na rynek japoński po zakończeniu rejestracji dostawcy usług giełdy kryptograficznej, dokładnie 8 września.

Mniej więcej dziesięć dni później, giełda Kraken ogłosiła, że handlowcy kryptograficzni w kraju mogą rozpocząć tworzenie i weryfikację swoich rachunków. Można by przewidzieć, że Kraken dokonuje zwrotu w obliczu rozkwitu rynku japońskiego. Podobno w kraju jest ponad dwa miliony aktywnych handlowców, a Japonia jest uważana za jeden z największych rynków kryptograficznych na świecie.

Comments are closed.